Jak poslat balík

Nemáte rádi dlouhé fronty na poštách? Dáváte přednost on-line technologiím a své povinnosti raději vyřizujete z pohodlí domova? Pak jsme tu zde právě pro Vás. Dovolte se nám nyní představit.

Naše společnost BALÍKSERVIS je český projekt, jenž má za úkol přepravování zásilek napříč Evropou. Fungování celého systému probíhá na velmi jednoduchém principu. Nejprve si zvolíte trasu, odkud a kam bude Váš balík do ruky přepraven. Díky on-line systémům však nemusíte být fyzicky přítomni ani na jednom z těchto dvou míst. Stačí pouze vyplnit formulář dostupný na našem webu.

office-899351_640

 

Za tuto službu je možné platit přes PayU, ale pokud preferujete klasický bankovní převod, na který jsou mnozí z Vás zvyklí, můžete taktéž využít. Zásilky rozesíláme po celé ČR, dále v rámci EU do všech zemí, i nečlenských států – do Turecka, Norska, nebo Švýcarska. Těchto přepravních služeb poskytujeme velmi širokou škálu. Odesíláme také balíky do zahraničí. Velmi poptávanou službou ze strany klientů jsou balíky na dobírku. V případě dobírky se hradí přepravní částka kurýrovi/poštovnímu doručovateli v momentě převzetí balíku.

Dostáváme se k informacím ohledně cen za jednotlivé služby. Například balík zasílaný v rámci ČR, který má hmotnost do dvou kil, můžete objednat za cenu 98 Kč. Doručený tak bude za 1-2 dny. Pokud by tento balík měl větší hmotnost, do deseti kil ho pořídíte za 104 Kč. Na Slovensko byste zásilku odeslali za cenu zhruba dvojnásobnou – dvoukilový balík je za cenu 227 korun, desetikilový za 271 korun.

Země Evropy, jako je například Chorvatsko, Portugalsko, Řecko, Kypr, Malta, či Skandinávské země – zde doba doručení zásilky vychází v průměru na pět až sedm dní. Pokud byste chtěli zaslat balík na dobírku do zahraničí do Francie, Španělska, Itálie, Bulharska, nebo Rumunska, zásilku Vám doručíme zhruba za čtyři až pět dní. Ceny se pohybují kolem čtyřnásobku za jednu přepravu v porovnání se zasíláním na území tuzemska.

Využijte proto objednání zásilkových služeb přímo z pohodlí Vašeho domova. Po celou dobu procesu zasílání bude Váš balík do ruky sledovatelný, tudíž o jeho pohybu budete mít přehled. Zásilka dále bude pojištěna. Smluvní a přepravní podmínky jsou srozumitelné a spravedlivé pro obě strany. V rámci ČR zprostředkováváme také přepravu nadrozměrných zásilek. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně přepravy, objednání, či pojištění Vašeho balíku do ruky, balíku na dobírku, nebo například balíku do zahraničí, nevíte-li si rady, do jaké kategorie se řadí, a jak celou objednávku vyřídit, neváhejte nás kontaktovat. Obratem odpovíme a dokážeme poradit. Jsme zde pro Vás.