Luxusní hotel se hodí pro pracovní cestu i odpočinkový víkend

Luxusní ubytování v Praze najdete i mimo rušné turistické centrum města. Příkladem je čtyřhvězdičkový Hotel Belvedere, který je situován na Praze 7.

(1)-Belvedere_3.7.2015-020 (1)

Místo je ideální pro ubytování při služebních cestách, stejně tak si pobyt vychutnají zamilované pár, které si chtějí v metropoli užít romantický pobyt. V nabídce jsou jedno, dvou a třílůžkové pokoje, náročnější hosté si navíc mohou rezervovat nadstandardní executive pokoj.

V Hotelu Belvedere si odpočinete na pokoji, v areálu hotelu i v okolních letenských uličkách. Pokoje jsou plné světla, pohodlné a vkusně zařízené, takže můžete relaxovat u televizoru nebo vyzkoušet nabídku minibaru.

Belvedere_junior_suite_02_2015

Jak strávit ideální večer

Pokud hosté potřebují načerpat chybějící energii a potřebují, aby se jejich tělo po pracovním dni uvolnilo, není nic lepšího než zajít na thajskou masáž. Ty se odehrávají přímo v hotelu a na výběr je hned několik typů. Poté si můžete v hotelové restauraci dopřát čerstvou japonskou kuchyni, ať už rybu nebo oblíbené sushi.

Později můžete vyrazit prozkoumat okolní bary nebo si dopřát procházku nedalekou Stromovkou. Při návratu si nezapomeňte prohlédnout hotel i zvenčí, jedná se totiž o tradiční funkcionalistickou stavbu z počátku minulého století.