Dovolená Bulharsko

Plánujete rodinnou dovolenou, ale nevíte, která destinace by byla právě pro Vás nejvhodnější? A našli jste si už informace k dovolené Bulharsko letecky? Teplá léta, studené zimy a mnoho dalšího mluví jednoznačně pro Bulharsko. Dovolená Bulharsko letecky znamená bleskurychlou cestu – než letušky rozdají svačinu a čaj, pomalu ale jistě přistáváte ve sluncem naplněném evropském státě – Bulharsku.

Bulharsko není daleko, cesta se dá zvládnout jak automobilem, tak autobusem. Ale není nad luxus, který poskytuje dovolená Bulharsko letecky. Cesta se promění v rychlou a maximálně bezpečnou. Nezastihnou Vás po cestě nepříjemné přecpané dálnice, vedro v dopravním prostředku ani řidič-mrzout.

Proč právě do Bulharska?

dovolena bulharsko leteckyLéta horká, ale stále příjemná, žádná ukrutná vedra jako v Egyptě. Zimy překrásné, dlouhé svahy s lanovkami bez front. Koupání v Černém moři znamená pohodové strávení několika dnů dovolené Bulharsko letecky. Není nad to vykoupat se v liduprázdném moři. Pokud vyrazíte na dovolenou Bulharsko letecky v létě, zapomeňte na přecpané kufry plné teplého oblečení. Budete rádi, když se budete moci procházet uličkami nějakého města v co nejspořejším oblečení.

Dalším faktem, který mluví jednoznačně pro dovolenou Bulharsko letecky je fakt, že se domluví každý. Bulharština patří mezi slovanské jazyky, takže se neobávejte, že s češtinou byste neuspěli. Nádherná krajina a příroda Balkánu nadchne každého milovníka turistiky. Hory nízké, vysoké i podivně tvarované přijdou vhod jako zpestření celodenního koupání. A na závěr dovolené Bulharsko letecky nezapomeňte ochutnat místní tradiční jídlo – kombinaci středoevropské a orientální kuchyně, na kterou nikdy nezapomenete!