Dovolená Chorvatsko

Dovolená Chorvatsko – letecky již od pár korun

Řešíte, zda letos vyrazit do vnitrozemského státu, kde se budete obdivovat památkám nebo zda si raději užít pořádné koupání v moři? Věřte, že dovolená Chorvatsko letecky Vaše dilema brzy vyřeší. Pokud si říkáte, že se nikde v cizině nedomluvíte, vyzkoušejte dovolenou Chorvatsko letecky. Čeština si je s chorvatštinou velice podobná, takže nedojde k problémům s jazykem jako třeba ve Francii či Anglii.

Pokud volíte mezi leteckou, automobilovou a autobusovou dopravou, dovolená Chorvatsko letecky bude sázkou na jistotu. Nejen, že ušetříte drahocenný čas, ale vyhnete se i přeplněným dálnicím vedoucím do Chorvatska. Jste-li rozhodnuti, že Chorvatsko bude to pravé, přinášíme Vám několik typů, kam vyrazit. Za návštěvu dozajista stojí letoviska Split, Makarska či Dubrovník. Mnohé turisty při dovolené Chorvatsko letecky lákají i ostrovy Hvar, Korčula nebo Pag. V Chorvatsku je stále co objevovat.

dovolena chorvatsko letecky

Zacíleno na turisty z České republiky

Dovolenou Chorvatsko letecky volí v poslední době čím dál tím více českých turistů. Ptáte se proč? Zřejmě kvůli nádherným plážím táhnoucí se v délce šesti kilometrů. Nejednoho návštěvníka zase osloví příznivé ceny služeb, relativně dobrá vzdálenost od domoviny či snad početná česká komunita okolo města Daruvar.

Každý jistě ví, že dovolená Chorvatsko letecky by měla obsahovat i prohlídku živoucího města – Záhřebu, který leží ve vnitrozemí, v severozápadním cípu Chorvatska. Za zmínku, ale především za návštěvu, stojí i další velké chorvatské město – Dubrovník. Město, které je již několikátým rokem zapsáno na listině UNESCO. A pro všechny milovníky přírodních krás má dovolená Chorvatsko letecky jednu specialitu – Plitvická jezera. Jezera, která se nacházejí v překrásné krajině okolo vápencových útvarů. Chorvatsko zkrátka stojí za návštěvu, ať už letecky či autem.