Dovolená Francie

Dovolená Francie, letecky za jedinečné ceny

Zvolili jste si jako cíl své dovolené Francii? Letecky Vás vyjde mnohem levněji, než jakýkoli jiný způsob dopravy. Ušetříte nejen čas, ale navíc i peníze. Nebo snad váháte, zda dovolená Francie letecky je vhodná právě pro Vás? Čtěte dále, dozvíte se, jaké skvosty si pro Vás Francie připravila.

Dovolená Francie letecky neznamená jen Eiffelova věž, Louvre, Invalidovna a další turisticky populární místa. Dovolená Francie letecky může vypadat i naprosto jinak. Plavba po Seině, objevování zámků na Loiře či snad návštěva Alp. To vše, ale ještě mnohem více se skrývá pod třemi slovy – dovolená Francie letecky.

Patříte mezi milovníky dobrého jídla a pití, které se kloubí s překrásnými místy, kde si je můžete vychutnat? V tom případě je pro Vás dovolená Francie letecky jako dělaná. Francouzi jsou vyhlášení svým jídlem, ať už to jsou chutné palačinky, vyzrálá vína z oblastí Bordeaux, Champagne nebo dalších, a co takové francouzské sýry – hotová delikatesa!

Paříž, francouzská riviéra nebo snad tajemná Bretaň?

dovolena francie leteckyFrancie je země, kde si každý přijde při své dovolené Francie letecky na své. Sněhobílé útesy v Normandii, okouzlující parky a levandulová pole v Provenci. Oslnivě čisté a teplé pláže podél Azurového pobřeží i Atlantiku. Zelené kaňony v jižní Francii… Jen krátký výčet všeho, co dovolená Francie letecky nabízí. Gurmán, milovník architektury, pěstitel květin, všechny tyto typy lidí, a mnohé další, si budou přímo užívat týdenní či vícedenní návštěvu státu krále slunce. Úchvatný zámek Versailles oslní každého svojí zrcadlovou síní. Anebo se vydejte do Francie na velký svátek všech příznivců cyklistiky – Tour de France… Zkrátka si vychutnejte i Vy krásy této jedinečné země v západní Evropě.