Dovolená Portugalsko

Sázka na jistotu? Dovolená Portugalsko letecky!

Vyrazili byste rádi do cizího světadílu, ale přesto byste rádi zůstali nohama v Evropě? Zdá se Vám to jako nemožné? Věřte nebo ne, lze to! Právě proto tu je dovolená Portugalsko letecky. Země sice leží v jihozápadním cípu Evropy, ale její blízkost k Atlantickému oceánu ji nepřímo předurčuje pro kontakty s Novým světem, Amerikou. Dovolená Portugalsko letecky znamená ceny v eurech, klasické služby, levnější ceny než ve většině dalších evropských zemí. Dovolená Portugalsko letecky znamená, že jste pěkně vzdálení domovské republice, avšak připadáte si místy jako doma.

Proč právě letecky? Je Vám jistě známo, jak nepohodlné mohou být tuzemské autobusy. A cestovat přes deset hodin v nepohodlném dopravním prostředku není žádný med. Z toho důvodu se tu naskýtá možnost jiná – dovolená Portugalsko letecky. Cesta nezabere ani omylem tolik času, jako když vyjedete osobním automobilem. Řidič nebude unavený po tak dlouhé době strávené monotónní jízdou po dálnici, jelikož si celá rodinka bude užívat plného servisu příjemného palubního personálu na palubě letadla.

Proč právě Portugalsko?

dovolena portugalsko leteckyDomluvíte-li se španělsky, máte v této zemi vyhráno. Většina lidí si libuje v návštěvách ostrovů a ostrůvků, další bod pro Portugalsko, jelikož zahrnuje i ostrovy v Atlantském oceánu – Azory a Madeira. Pobřeží Portugalska se může pyšnit velikým množstvím pláží, které jsou jako dělány pro dovolenou Portugalsko letecky.

Malou nevýhodou oceánu může být jeho teplota mimo hlavní sezonu, avšak Portugalsko Vám tento fakt vynahradí všemožnými památkami a přírodními scenériemi. Pokud si ale chcete při dovolené Portugalsko letecky užít koupání do sytosti, vyrazte na jižní pobřeží, kde se teplota vody pohybuje o hodně výše, než na pobřeží západním.