Dovolená Španělsko

Víno, ženy, zpěv. Aneb typické představy, jak vypadá dennodenní život v jakémkoli španělském městečku. A samozřejmě ještě býci a toreadoři. Ale dovolené Španělsko letecky Vás přesvědčí, že krásy Španělska jsou i v něčem jiném. Víno, oslnivé pláže, horkokrevní Španělé. Vše musíte prožít, jinak neuvěříte, jak nádherná tato pyrenejská země je. Dovolená Španělsko letecky Vám ukáže všechny krásy, ať už holdujete tanci či dobrému pití.

Dovolená Španělsko letecky Vám přinese více než pouze obyčejný výlet do jihozápadního cípu Evropy. Ať už vyhledáváte slunečné písčité pláže, azurové moře nebo tajuplné ostrovy, nezapomeňte navštívit Barcelonu, kde se kloubí jedinečná architektura Gaudího s nejznámější španělskou ulicí, která si nezadá ani s naší Zlatou uličkou. Mezi další bod, který byste neměli při dovolené Španělsko letecky opomenout, je bezesporu ostrov Mallorca.

Jaro, léto, podzim i zima – ve Španělsku je pořád co objevovat

dovolena spanelsko leteckyVyrazíte-li na dovolenou Španělsko letecky na jaře, objevíte kouzlo probouzející se přírody v jiných zeměpisných šířkách, než jsou ty naše. V létě nesmíte opomenout vyhřáté pláže podél Středozemního moře. Při návštěvě Španělska na podzim zastihnete zemi v nádherném čase, turistů na rozdíl od prázdninového období ubude, a Vy si tak budete moci vychutnávat architektonické a jiné památky plnými doušky. A v zimě se naopak připravte na pořádnou porci adrenalinu – dovolená Španělsko letecky Vám totiž nabízí lyžování v Pyrenejích v plné své kráse.

Věřte nebo ne, ve Španělsku lze pokaždé objevit něco nového. Jednou to je neobyčejná pohostinnost místních obyvatel, jindy třeba zase pevnost Alhambra v Granadě, kde budete mít možnost prozkoumat obrovské komplexy budov, které jinde nenaleznete. Dovolená Španělsko letecky – sázka na správného koně!