Chorvatská diskotéka a zábava

diskoteka Chorvatsko

Chorvatská diskotéka a zábava se tady pořádá přímo na plážích.

Milujete diskotéky s přáteli a téměř každý týden máte potřebu si někam zajít? Ať už se chystáte na lov partnerů, partnerek nebo se chcete pouze odreagovat, měli byste to zkusit v zahraničním stylu. Neustále se opakující české akce vás mohou časem omrzet, tak proč nezkusit něco nového? Zvlášť během letní sezóny, kdy je možnost být poblíž moře, a to přímo na pláži. V tomto článku se podíváme do Chorvatska, kde se diskotéky pořádají v tom nejlepším slova smyslu. Pojďte zkusit mladistvý styl v zahraničním duchu a užívejte si života.

Chorvatské akce vám dodají jinou energii než ty České

Pokud vás už nebaví věčně přeplněné české kluby, přijďte během léta navštívit chorvatskou pláž Zrće. Místa je tady díky pláže neuvěřitelně mnoho, takže se rozhodně nebudete o každý centimetr přetahovat. Jedná se o oblast, která je diskotékami velmi proslulá, takže jestliže hodláte poprvé vyzkoušet akce v zahraničí, je to pro vás rozhodně to pravé místo. Zábava tady proudí po celý den. Nemusíte se v žádném případě bát toho, že by tady v tom nejlepším zavřeli. Od vodních skútrů, přes tobogány až po nonstop kluby. Tímto se pláž Zrće může pyšnit.

Méně nápadné místo pro lidi s menší odvahou

Nemáte rádi pozornost? Především v době, kdy začínáte se zahraniční diskotékou? Nemusíte se ničeho bát, protože Chorvatsko myslelo i na vás. Stačí vám cesta vzdálená pouhých 10 km od Rabu a jste na pláži, kde se zábava rozjíždí až ve večerních hodinách. Přes den můžete pláž využít na koupání a odpočinek. V noci je to tady poněkud jiné a nespočetné množství zábavy je zde vidět opravdu všude.

Poreči na závěr

Poreči je pláž nacházející se od stejnojmenného centra přibližně 1000 metrů. V oblasti zábavy a diskotékových akcí se proslavila díky klubu Beach Club Colonia Lulia Parentium. Důvodem jsou totiž každodenní večerní zábavy, které se většinou protahují do pozdních ranních hodin. Samozřejmostí je dobré pití a hudba.