Je libo Barcelona, Madrid nebo Kanárské Ostrovy?

Španělsko

Jestliže je na vašem seznamu dovolených tento rok Španělsko, není od věci si nastudovat možné destinace, které připadají v úvahu. Samozřejmě si můžete vybrat dle sebe, proč si ale nenechat poradit, jaká místa jsou ve Španělsku nejvíce zajímavá? Přece jenom musíte uznat, že na dovolenou šetříte několik měsíců a vyhodit peníze z okna úplně zbytečně nechce snad nikdo, nemám pravdu? Přečtěte si tedy tento článek a zjistěte, jaké destinace si nesmíte rozhodně nechat ujít. Vyrážíme do Španělska!

Jsme ve Španělsku. Stát nacházející se na seznamu navštěvovaných míst v Evropě.

Zajímavých míst, která se ve Španělsku nachází je opravdu mnoho a věřte nám, že během jednoho roku to nemáte šanci stihnout všechno navštívit. Začněte tedy u těch, které patří mezi úplnou špičku v oblasti španělských destinací. Nikoho asi nepřekvapí, že se na seznamu míst objevuje v čele tabulky Barcelona. Barcelona svým návštěvníkům jednak nabízí skvělou pláž a místo vhodné ke koupání a také je to nádherné město. Každá budova v Barceloně vám bude vyrážet dech. V případě, že jste v Barceloně již několikrát byli, je nejvyšší čas podívat se o kousek dál.

Hlavní město Španělska je bezpochyby další zastávkou

Ačkoliv je Madrid hlavním a zároveň největším městem Španělska, na první místo jsme umístili Barcelonu. To ovšem neznamená, že Madrid nestojí za vaši návštěvu, právě naopak. Šlo pouze o náš názor, podle kterého je na prvním místě Barcelona. Madrid vám podobně jako Barcelona nabídne překrásnou architekturu, se kterou si tady stavitelé moc rádi pohrávají a nádherné památky. Madrid je vhodnější destinací pro turisty navštěvující spíše různá muzea než pláže a moře.

Kanárské ostrovy vám dopřejí odpočinek na jejich plážích

Pláž El Cotillo je místem pro milovníky válení a obdivování moří. Je vybavena bílým pískem a překrásným tyrkysovým mořem, takže zde máte možnost vidět až na úplné dno. S rodinou si zde zajeďte během letní sezóny, kdy se denní teploty pohybují opravdu vysoko.