Thajsko a Asie letecky – poznejte pravou exotiku

Thajsko a Asie letecky

Na webu najdete primárně doporučení na evropské destinace jako třeba Chorvatsko letecky, nebo na Itálii. Dnes se trošku zmíním o další zajímavé destinaci a tím bude Asie a především Thajsko.

Troufám si tvrdit, že návštěva Thajska nebo jiné destinace v Asii vám může změnit život. Můžete se inspirovat rozdílným stylem života. Rozdílnou kuchyní. Načerpat energii do další práce a dalších cest. Mnoho lidí léta cestovalo po Evropě. Poté jednou vyrazili do Asie a od té doby rok co rok létají právě třeba do Thajska. Rozdílnost je nesmírně obohacující.

Můžete zažít neuvěřitelně aktivní dovolenou. Od rána do noci.

Thajsko láká na dovolenou po celý rok

Teplé a tropické klima v Thajsku se přímo nabízí k dovolené během celého roku. Je zde celý rok teplo. Je zde sice období dešťů, ale to rozhodně neznamená, že nemůžete do Thajska vyrazit. I během období dešťů je v Thajsku krásně teplo a spousta krásných dnů. Často prší jen chvilku během dne.

V Thajsku si můžete užít návštěvu mnoha ostrovů. Poznávat nové jídlo (ve kterém je Thajsko famózní), poznávat novou kulturu a náboženství. I samotná metropole Bangkok je zajímavým místem. Můžete navštívit budhistické chrámy a paláce, vydat se na výlety do okolí, dobře si nakoupit.

Thajsko a co dál?

V Thajku můžete navštívit mnoho nádherných ostrovů a míst. Užívat si překrásných pláží, přírody, dobrého jídla. A můžete také využít toho, že jste v jiném světadíle a vyrazit levně do nějaké blízké země. Třeba Filipíny, Kambodža, Vietnam, Singapore.

Asijské aerolinky nabízí velmi levné lety. Mnohdy najdete lety i za stokoruny. Mimochodem když jsem u letů, tak zmíním víza. V Thajsku získáte vízum na letišti. Tedy nemusíte nic řešit předem.

Zajímá vás víc k Thajsku a Asii? Tak koukněte na web Thajsko informace, kde najdete dostatek inspirací, rady a tipů. Samozřejmě i do Thajska můžete vyrazit s cestovní kanceláří.

Já kdysi dlouhá léta navštěvoval pouze evropské destinaci. V Evropě je spousta krásných míst. Ale Asie mě pohltila. Je to úplně jiný svět, jiná kultura, jídlo, podnebí. Skvělý lidé, spousta energie.

Thajsko je daleko, minimálně 12 hodin letu. A i proto se přímo nabízí buď delší pobyt (2 a více týdnů), nebo cesta do další blízké země.