Turkish Airlines aneb skvělá letecká společnost

Turkish Airlines využijete nejen na cestě do/z Turecka, ale také např. na lety do Asie s mezipřistáním v Istanbulu. Tuto leteckou společnost hodnotím jako jednu z nejlepších, srovnávám např. s Emirates, což je pro mě též výborná společnost.

Na krátkém letu Praha-Istanbul apod. nečekejte zázraky, ale budete příjemně překvapeni, příjemné sedačky, obrazovky v sedačkách a i na takto krátkém letu dostanete zdarma teplé jídlo a pití (alko/nelko + káva/čaj). Takže i krátký let je rázem ještě kratší 🙂

U delších letů dostanete taštičku, ve které je krabička s kartáčkem na zuby a zubní pastou, protiskluzové ponožky a látkové pantofle, tedy můžete si sundat nepohodlné pevné boty, masku na oči, špunty do uší a balzám na rty. Možná drobnosti, ale příjemné.

Na letu Istanbul – Manila jsem dostal vždy večeři a snídani, sedačky jsou pohodlné, na palubě letadla je možnost mít internet (zpoplatněno) + je zde mobilní operátor, takže např. pošlete SMSku.

Turkish Airlines řadím mezi špičku co se jídla na palubě týče, vždy velice dobré (s ohledem na to že jste v letadle), pěkné toalety, slušný výběr nápojů. Jediná škoda že v televizi nemáte možnost si zvolit nějaký český film, např. Emirates má tuším 2 české a 1 slovenský film. Ale pokud vám nedělá angličtina problém, tak není co řešit.

Keep Scrolling