Dovolená Egypt

O dovolené v Helénské republice, tedy Řecku, se říká, že je vhodným kompromisem pro milovníky historie a teplého Středozemního moře. Avšak je tu ještě jedna destinace, která nejen, že stojí za zmínku, ale především za návštěvu – dovolená Egypt. Letecky Vás přijde nejlevněji, protože platit za trajekt nebo snad objíždět moře po asijském pobřeží není úplně dobrý nápad. Jen si představte to obrovské vedro v automobilu, nástrahy číhající po cestě a další nepříjemnosti.

Dovolená Egypt letecky Vám přinese zážitek na celý život. Vyhřáté pláže, uchvacující památky pamatující doby faraonů a mnoho dalšího. Když se někdo zmíní o dovolené, Egypt letecky v té či oné diskuzi zkrátka nemůže chybět, a také dost často nechybí. Ptáte se proč asi? Vždyť, kdo by si také nechal ujít obrovské pyramidy, ve kterých se kromě sarkofágů s faraony ukrývá nejeden prozatím neobjevený poklad opředený tajemstvím?

Tajemství čekají, až je odkryjete

dovolena egypt leteckyŽe už byla všechna tajemství světa odhalena? Ale kdepak! Nejedno ještě čeká na svého šťastného hledače. Staňte se jím právě Vy. A dovolená Egypt letecky Vám k tomu může dopomoci. Stačí zabookovat letenky, sbalit kufry, a po několika hodinách vystoupit na zcela jiném kontinentě, na tom černém, v kolébce lidstva. Pokud v sobě nemáte až tolik dobrodružného ducha, vydejte se po stopách jednoho z nejznámějších faraonů všech dob – samotného Tutanchamona.

Procházku v Údolí králů Vám zprostředkuje dovolená Egypt letecky. Pohodlí bude na prvním místě, avšak je zde pamatováno i na Vaši maximální bezpečnost. Celou cestu ocelovým ptákem Vám bude zpříjemňovat ochotný palubní personál a jedinečný výhled z oken. To už stojí za to, abyste rozbili prasátko, a vyrazili vstříc řádné dovolené, nemyslíte?